Victron Centaur Charger - 50AMP, 12/50(3), 120-240V [CCH012050000]
StockIn Stock
/
Prices displayed include VAT and import duties (DDP).
Tax Included. Shipping calculated at checkout.
PRODUCT DETAILS
Centaur Charger - 50AMP, 12/50(3), 120-240V
The range spans 12V and 24V models from 16A through to 100A.